Технічний прогрес
Мета:
- Ознайомити учнів із новою лексикою.
- Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів.
- Удосконалювати навички читання.
- Повторити Passive Voice.
- Розвивати ерудицію учнів.
- Виховувати дбайливе ставлення до природи та усвідомлення важливості охорони довкілля.
Обладнання: Підручник, дошка, зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: At this lesson we'll start a new topic «It’s your planet»; There are lots of problems facing our planet today. A lot of people live on our planet and the Earth’s resources won’t last forever.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Метод «мозкового штурму».
Учитель малює схему на дошці, а учні підказують йому слова.
T: What words do you associate with the topic?
Environment: water shortages, extinction of animals, deforestation, melting glaciers, climate change, greenhouse effect, energy crisis.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.Розвиток усного мовлення.
1) Впр.1 с.132.
Учні читають вірш, а потім відповідають письмово на питання.
2) Впр.2 с.133.
Учні описують малюнки вправи та розповідають про їхню функцію в житті людини, та як вони впливають на наше життя.
2.Подання тексту для читання.
1) Підготовка до читання.
С.135 Ознайомлення з новими словами.
2) Читання.
Впр.3а с.133-136.
Учні читають текст ланцюжком та перекладають.
3) Перевірка розуміння змісту тексту.
Впр.4 с.137.
Учні підбирають продовження до кожного речення.
Впр.5 с.137.
Учні відповідають на питання.
3.Повторення граматичного матеріалу.
Повторити утворення та вживання пасивного стану.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Домашнє завдання.
Впр.4 с.137
Словникова робота, вивчити нові слова
- Підведення підсумків уроку.
Немає коментарів:
Дописати коментар