Гасмло : One team- One Dream
День 1 Знайомства.Greeting
Тема: Greetings. Let’s introduce myself. Good manners.
Цілі: систематизувати лексичний матеріал з теми, розвивати: пізнавальні
інтереси учнів, пам'ять, увагу, виховувати: культуру спілкування учнів, інтерес до вивчення
іноземної мови.
Хід заняття:
1.
What’s the topic
of the lesson? (Listening. Song ”Hello and Goodbye” by Beatles)
2.
Listen
to the song again and complete the song with missing words.
3.
Let’s greet to
each other with this poem Poem
“Greetings”
Good morning when it’s morning
Good night when it’s night
Good evening when it’s dark out,
Good day when it’s light.
Good morning to the sunshine,
Good evening to the sky
And when it’s time to go away
Good- bye, Good- bye, Good- bye!
(Stick this poem to the folder)
4. Make up the simple dialogue ( Hello! …. What’s your name?)
5. Read the dialogues
between Sam and Emmy . Let’s act out the dialogue!
6. Fill in the conversation with
the phrases between two people (Greetings Introduction & Farewells)
7. Introduce your foreign friends (My friends )
Fill in the boxes with information given in bellow.
8. Do you know how to greet you friend in different
countries? Watch
PPT
9. Match the bubbles
10. Let’s me introduce myself, writing portfolio about myself
11. What the polite words do you know? Name them.
(Thank you, Good morning, Good night, Good day, Good
afternoon, Hi, Hello, Good bye, Good evening, Please)
How do you think which of them are the most important?
Let’s listen and learn this song by heart “Please & Thank you”
Song
“Please & Thank you”
Would you like a cup of tea? Enjoy yourself and act
out this song
Summarizing: Did you like today’s topic? What
activities did you like the best?
You’ve been
working hard trying to do your best. Thanks a lot for your work.
Who will be the first? Raise
your hand! Who wants to recite a poem?
Day 2 Colours .
Цього дня команди захищали свої проектні роботи та вивчали іноземну мову в піснях, переглядали відео про кольори, виконували різні завдання
Сьогодні в таборі був день сім'ї. Спочатку показала їм відео, в якому є діалоги про сім'ю (https://www.youtube.com/watch?v=geaSpx-R4Kc), потім робили проект "Family Tree" і в кінці кожен розповідав про свою родину
Day 4 Our Body
Cьогодні ми з учнями 2-3 класів повторили частини тіла, переглянувши відео
І виготовили монстриків. Діти працювали в парах, а потім розповідали про свої творіння
Day 5 «The day of shopping»
До цього дня діти готувалися заздалегідь. Кожен заздалегідь підготував список назв товарів, які вони мають знайти в супермаркеті « Таврія-В», повторили правила повідки в громадських місцях.Day 6 Treaasure
Сьогодні діти змогли стати ними, прийнявши участь у квесті- грі "У пошуках скарбів".
Протягом гри учні відвідали такі зупинки: Логічна, Загадкова, Спортивна, Малювальна, Інтелектуальна. Впоравшись із завданнями, діти
отримали карту, на якій вказано, де захований їх скарб.
Результативність.
Поставлені завдання були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів і дітей. Вся виховна діяльність в мовному таборі була організована відповідно до плану роботи на кожен день, учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, навички роботи у команді та групах. Діти поділились думками та планами щодо нових проектів та видів діяльності, які б вони бажали мати наступного разу.
Поставлені завдання були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів і дітей. Вся виховна діяльність в мовному таборі була організована відповідно до плану роботи на кожен день, учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, навички роботи у команді та групах. Діти поділились думками та планами щодо нових проектів та видів діяльності, які б вони бажали мати наступного разу.