Мета:
Формування ключових компетентностей:- вміння вчитися – уміння виділяти головне, аналізувати, використовувати на практиці;
- загальнокультурна – дотримуватися норм мовленнєвої культури, зв’язно висловлюватися в контексті змісту самостійно опрацьованого матеріалу підручника й додаткової літератури;
- здоров’язбережувальна – знати правила безпечної роботи з комп’ютером, учитись безпечно поводитися в комп’ютерному класі, формувати режим роботи;
Формування предметної компетентності:
- сформувати поняття про поштову службу Інтернету, електронну скриньку та електронне листування;
- розвивати інтерес до предмета, логічне мислення, пам'ять, формувати вміння узагальнювати інформацію, застосовувати знання, вміння та навички в різних ситуаціях;
- зміцнювати бажання учнів мати глибокі знання, виховувати відповідальність під час виконання завдань, підвищувати інформаційну культуру учнів;
- виховувати вміння проводити об’єктивну самооцінку.
Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Узагальнення і систематизація знань правил поведінки в кабінеті інформатики
Вправа "Яких правил поведінки слід дотримуватись у кабінеті інформаційних технологій?"
ІII. Актуалізація опорних знань
Вправа "Які можливості Інтернету?"
IV. Вивчення нового матеріалу
Учні переглядають відео (автор Михайло Коханич, сайт http://helpinformatik.net.ua/).
II. Узагальнення і систематизація знань правил поведінки в кабінеті інформатики
Вправа "Яких правил поведінки слід дотримуватись у кабінеті інформаційних технологій?"
ІII. Актуалізація опорних знань
Вправа "Які можливості Інтернету?"
IV. Вивчення нового матеріалу
Учні переглядають відео (автор Михайло Коханич, сайт http://helpinformatik.net.ua/).
V. Формування практичних умінь і навичок
Практичне завдання: користуючись презентацією, створити електронну скриньку у поштовій службі FREEMAIL. Робота за комп'ютером.
V. Фізкультхвилинка
VІ. Засвоєння нових знань, формування вмінь
VІ. Засвоєння нових знань, формування вмінь
Вправа 1. "Поштові сервери та відповідні адреси електронних скриньок"
Вправа 2. "Послідовність дій під час електронного листування"
VІІ. Підсумки уроку
VІІІ. Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання
VІІ. Підсумки уроку
VІІІ. Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання
ІХ. Оцінювання роботи учнів на уроці
Немає коментарів:
Дописати коментар