Вставляння організаційних діаграм
Мета:
·
навчальна:
визначити рівень опанування учнями основних теоретичних знань і практичних
навичок з теми «Текстовий процесор»; повторити, більш глибоко усвідомити
навчальний матеріал, узагальнити його і систематизувати;
·
розвивальна:
розвивати увагу, кмітливість, навички роботи із текстовим документом;
·
виховна:
виховувати інформаційну культуру.
Тип
уроку: перевірки та
корекції знань, умінь і навичок.
Обладнання: комп'ютери, підручники, презентація.
Хід уроку.
I. Організаційний етап
ІІ. Перевірка домашнього завдання
ІІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
IV. Мотивація навчальної діяльності
— На цьому уроці ми повинні повторити, більш глибоко усвідомити навчальний матеріал з теми «Текстовий процесор», узагальнити його і систематизувати, а також визначити рівень засвоєння вами знань, умінь та навичок з поданої теми.
V. Перевірка знання фактичного матеріалу та основних понять
Теоретична частина
Усне опитування
I. Організаційний етап
ІІ. Перевірка домашнього завдання
ІІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
IV. Мотивація навчальної діяльності
— На цьому уроці ми повинні повторити, більш глибоко усвідомити навчальний матеріал з теми «Текстовий процесор», узагальнити його і систематизувати, а також визначити рівень засвоєння вами знань, умінь та навичок з поданої теми.
V. Перевірка знання фактичного матеріалу та основних понять
Теоретична частина
Усне опитування
Що таке
текстовий процесор?
·
Які ви знаєте текстові процесори?
·
Як створити новий документ MS Word?
·
Як відкрити існуючий документ MS Word?
·
Які режими MS Word ви знаєте? Охарактеризуйте кожен з них.
·
Як вставити символ до тексту?
·
Як вставити зображення до тексту?
·
Як вставити діаграму до тексту?
·
Як виконати пошук фрагмента тексту в документі?
·
Як виконати пошук та заміну фрагмента тексту в документі на інший текст?
·
Як виділити фрагмент тексту? Охарактеризуйте відомі вам способи.
·
Як скопіювати фрагмент тексту? Охарактеризуйте відомі вам способи.
·
Як перемістити фрагмент тексту? Охарактеризуйте відомі вам способи.
·
Як можна клацанням миші виділити одне слово, один абзац?
·
Як вилучити фрагмент тексту?
·
Як перемістити фрагмент тексту за допомогою буфера?
·
Які види форматування ви знаєте?
·
У чому полягає форматування символів?
·
У чому полягає форматування абзаців?
·
У чому полягає форматування документа загалом?
·
Як змінити колір, шрифт, розмір тексту?
·
Як встановити поля сторінки, орієнтацію сторінки?
·
Як здійснити пошук документа на комп'ютері?
·
Як зберегти документ на комп'ютері?
·
Як надрукувати документ? Які види друку вам відомі?
·
Як перевірити правопис у документі?
·
Що таке буфер обміну?
VI.
Застосування знань у стандартних ситуаціях
Практична робота
Інструктаж з техніки безпеки
Виконання комплексу вправ для зняття зорової втоми
Хід роботи:
Створити засобами текстового процесора MS Word
імпровізовану листівку
поздоровлення матусі.
1. Листівку виконати на аркуші формату А4 альбомної орієнтації.
2. У листівці ввести текстове поздоровлення.
3. Під час графічного оформлення обов'язково використати: WordArt, Smart-Art, зображення.
4. Зберегти документ у власну папку під назвою Практична робота №8. Прізвище.
5. Показати результат учителю.
VII. Підсумки уроку.
Рефлексія
VIII. Оцінювання роботи учнів
IX. Домашнє завдання
Повторити тему «Текстовий процесор».
X. Рефлексія
1. Листівку виконати на аркуші формату А4 альбомної орієнтації.
2. У листівці ввести текстове поздоровлення.
3. Під час графічного оформлення обов'язково використати: WordArt, Smart-Art, зображення.
4. Зберегти документ у власну папку під назвою Практична робота №8. Прізвище.
5. Показати результат учителю.
VII. Підсумки уроку.
Рефлексія
VIII. Оцінювання роботи учнів
IX. Домашнє завдання
Повторити тему «Текстовий процесор».
X. Рефлексія
Виберіть смайлик, який відповідає вашому настрою.
Немає коментарів:
Дописати коментар