четвер, 24 листопада 2016 р.

8 клас

Практична робота  Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті

Цілі:
  • навчальна: навчитись публікувати власний відео кліп в Інтернеті;
  • розвивальна: розвивати розвивати  пам’ять та увагу учнів, логічне мислення, креативність
  • виховна:   виховувати пізнавальний інтерес до предмету.
Тип уроку:  комбінований

Хід уроку
І. Організаційний етап
  • привітання
  • перевірка присутніх
  • перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку
ІІІ. Актуалізація  опорних знань
Методичний прийом  «Логічний  ланцюжок».
Ви вже знаєте, як можна  відеоролик опублікувати   на YouTube.  Для того, щоб перевірити свої знання спробуйте відновити послідовність дій необхідних для завантаження відео на  YouTube . У рядок відповідь впишіть по черзі номери дій, які потрібно виконати, щоб досягти бажаного результату.
Набір дій:
  1. ввести інформацію про відео;
  2. натиснутиОпублікувати.
  3. задати тип доступу;
  4. увійти в акаунт YouTube;
  5. вибрати ролик для завантаження;
  6. натиснути кнопку Додати відео;
Відповідь: 4, 6, 3, 5, 1, 2.
ІV. Мотивація навчальної діяльності.Питання до класу:
  • Як розміщувати аудіо та відеоматеріали в Інтернеті?
  • Назвіть найпопулярніший сервіс для завантаження відео в Інтернет?
V. Формування вмінь та навичок
Інструктаж з ТБ. Практична робота 7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті.
За наявності підручника завдання для  практичної роботи можна взяти звідти
Учні виконують Практичну роботу  на ст. 98  підручника
VІ. Фізкультхвилинка.   Контрольна робота №3 з теми: «Опрацювання об’єктів мультимедіа»
Контрольну роботу можна проводити з використанням будь-якої системи тестування, наприклад,  інтерактивних тестів.
VІІ. Підсумки уроку
Рефлексія
  • мені було незрозуміло…;
  • у мене виникли такі запитання…;
  • я не впорався з такими завданням…;
  • мені сподобалось і я буду використовувати…
VІІI. Домашнє завдання
Створити власне відео на будь-яку тему та завантажити його в Інтернет. Надіслати вчителю через електронну пошту посилання на відео.
ІХ.  Оцінювання роботи учнів

Немає коментарів: