середа, 20 квітня 2016 р.

11 клас, Поняття блогу

Тема:  Поняття блогу Практична робота №11: "Створення й ведення власного блогу".
Мета.
         Навчальна. Відпрацювати навички створення та ведення власного блогу.
         Розвиваюча. Розвивати креативне мислення.
         Виховна. Виховувати культуру ведення блогу.
Тип уроку. Формування знань, умінь, навичок.
План:
  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань.
  3. Практична робота №11: "Створення й ведення власного блогу".
  4. Типові запитання до уроку.
  5. Домашнє завдання.


Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
    2. Актуалізація опорних знань.

    Які служби веб 2.0 ви знаєте? Охарактеризуйте їх.

    3. Практична робота №11: "Створення й ведення власного блогу".
     Інструкція до виконання практичної роботи
    1. (2 бали) Ознайомтеся з поняттям блог (пошук в мережі Інтернет).
    2. (2 бали) Зайдіть в акаунт Google. Виберіть “Більше”, а потім “Ще більше”. Натисніть “Blogger”.
    3. (2 бали) Виберіть кнопку “Новий блог” та заповніть всі дані для створення блогу. Назвіть його “Блог Прізвище Ім’я” (Скріншот 1)
    4. (2 бали) Створіть публікацію (Новий допис, Зберегти, Опублікувати) на головну сторінку блогу та доповніть її малюнком (Скріншот 2).
    5. (2 бали) Перегляньте статистику вашого блогу (Скріншот 3).
    6. Розмістіть у блозі повідомлення про професію, яка вам подобається.
    7. Змініть налаштування вашого блогу:
    8. а)  у заголовку додайте опис блогу;
      в)  додайте до блогу ґаджет Поле пошуку, розмістивши його нижче від заголовка блогу;
      г)  змініть макет тіла сторінки блогу, розмістивши область ґаджетів у двіколонки ліворуч і праворуч від області повідомлень.
      1. Додайте публікацію до вашого блогу, розповівши про професію одного з ва­ших батьків або знайомих і ваше ставлення до цієї професії.
      2. Змініть дозволи на роботу користувачів з вашим блогом:
      а)  дозвольте залишати коментарі у блозі лише користувачам облікових записів Google;
      б)  читачами блогу призначте лише вибраних вами осіб, запросіть трьох однокласників почитати ваш блог;
      в)  надішліть запрошення учителю інформатики бути одним з авторів вашого блогу.
    9. створіть посилання на Ваш блог та вкладіть скріншоти.
    4. Типові запитання до уроку.
    1. Що таке блог? Хто такі блогери?
    2. З якою метою створюють блоги?
    3. Які різновиди блогів ви знаєте?
    5. Домашнє завдання.
    • Підготуватись до усного опитування по запитаннях до уроку.
    • Внести до свого блогу новий допис та доповнити його малюнком.
    матеріали з сайтів https://sites.google.com/site/sch2informatika/11-klas-standart та http://leontyev.net/index/11_klas_urok_29/0-118