Комбінування об’єктів, створення зображень.
Цілі:
ü навчальна: ознайомити з
інструментом графічного редактора
TuxPaint; формувати навички рисувати за допомогою графічного редактора;
ü розвивальна: розвивати
уяву, увагу, спостережливість;
ü виховна: виховувати
естетичний смак.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування
вмінь та навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери,
підручники, презентація.
Програмне забезпечення: Сходинки до
інформатики, Скарбниця знань, GCompris, графічний
редактор TuxPaint.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Розгадай
кросворд
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Учитель. Ми закінчуємо
вивчення графічного редактора TuxPain. Ви багато чого встигли зробити за ці
уроки. Сьогодні на уроці ми зробимо невеличку виставку ваших робіт. Тема уроку
— «Наш вернісаж». Відповідь на запитання, що таке вернісаж, ми знайдемо на
уроці.
ІV. Вивчення
нового матеріалу
Розповідь учителя (з
демонструванням презентації на екрані)
Робота з підручником: § 28
V. Застосування набутих знань
Робота
з підручником
§
28, для кмітливих: № 1, 3
VІ.
Фізкультхвилинка
Один
— піднести руки вгору,
Два
— нахилитися додолу.
Не
згинайте, діти, ноги
І
торкайтеся підлоги.
Три,
чотири — прямо стати
Будемо
відпочивати.
VІІ. Формування вмінь та навичок
Повторення правил роботи за комп’ютером
1. Віршик та
правила поведінки за комп’ютером.
2. На якій
відстані від екрана монітора треба сидіти?
Робота за комп’ютером
§ 28, ст. 139,
працюємо за комп’ютером.
Релаксація
VІІІ. Підбиття підсумків уроку
Фронтальне опитування
1.
Чи
сподобалася вам виставка?
2.
Чиї
рисунки ви виділили б як найкращі?
3.
Які
рисунки ви хотіли б виправити?
4.
За
допомогою якого пристрою можна надрукувати рисунки?
5.
Запропонуйте
теми рисунків на виставки в майбутньому.