Урок 20 для 6 класу - Фрагменти тексту та операції над ними from VsimPPT
План:
1. Організаційний момент.
4. Застосування набутих знань.
Тема: Фрагменти
тексту та операції над ними.
Мета:
навчальна:ознайомити учнів з поняттям фрагмент тексту; сформувати вміння копіювати, переміщувати, вилучати, вставляти фрагменти тексту, виконувати пошук та заміну фрагментів тексту; удосконалювати навички роботи в середовищі текстового процесора;
розвивальна: формувати вміння бачити закономірності, аналізувати й узагальнювати інформацію, міркувати за аналогією;
виховна: підвищувати інформаційну культуру.
навчальна:ознайомити учнів з поняттям фрагмент тексту; сформувати вміння копіювати, переміщувати, вилучати, вставляти фрагменти тексту, виконувати пошук та заміну фрагментів тексту; удосконалювати навички роботи в середовищі текстового процесора;
розвивальна: формувати вміння бачити закономірності, аналізувати й узагальнювати інформацію, міркувати за аналогією;
виховна: підвищувати інформаційну культуру.
Тип
уроку: засвоєння нових знань.
Програмне
забезпечення: комп'ютери; презентація «Т Створення текстового документа.
Введення та редагування тексту..».
План:
- Організаційний момент.
- Актуалізація опорних знань.
- Вивчення нового матеріалу.
- Застосування набутих знань.
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання.
Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
2. Актуалізація опорних знань.
1°. Які існують способи створення нового документа?
2°. Якої послідовності дій слід дотримуватися під час опрацювання нового
документа в текстовому процесорі?
З*. Яких правил потрібно дотримуватися під час введення тексту з
клавіатури?
4*. Які операції належать до редагування тексту?
5*. Чому під час введення тексту трапляється, що попередній текст
замінюється на новий? Як виправити цю ситуацію?
6*. Чому деякі слова в тесті підкреслюються хвилястими лініями? Як
виправити цю ситуацію?
3. Вивчення нового матеріалу.
Перегляд презентації
4. Застосування набутих знань.
Робота за комп'ютером
Працюємо за комп'ютером ст.129
5. Підсумок уроку.
Фронтальне опитування
1°. Що може бути фрагментом тексту?
2°. Як у тексті позначається виділений фрагмент?
З*. Які способи виділення фрагментів тексту існують у текстовому процесорі
Word?
4°. Як відмінити виділення фрагмента тексту?
5°. Які операції над фрагментами тексту можна виконувати?
6*. Як виконати видалення, копіювання або переміщення фрагмента тексту?
6. Домашнє завдання
п. 4.3 - вивчити Впр. 2,4