четвер, 14 лютого 2019 р.

2 клас

15.02.2019 Інструктаж з БЖД. Доповнення зображень підписами чи коментарями у вигляді кількох слів.





Мета:
  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити додавати надписи до зображень;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Paint

Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу
  1. З якими двома видами прямокутників ми знайомились на минулому уроці? В чому їх відмінність?
  2. Скільки режимів має прямокутник?
  3. Опишіть дії щоб створити найтоншу лінію
Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

III. Мотивація навчальної діяльності
Учитель. Сьогодні ми навчимось підписувати наші малюнки та підписувати об’єкти зображені на них

IV. Вивчення нового матеріалу
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

V. Фізкультхвилинка
А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попробуємо повторити всі ці дії які будуть нам демонструвати герої на екрані (відео фізкультхвилинка)

VІ. Усвідомлення набутих знань
VII. Формування вмінь та навичок

Практичне завдання
Додати підписи відповідно до зразка



Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIII. Підбиття підсумків уроку
  1. Який елемент потрібно обрати, щоб додати до зображення підпис?
  2. Які режими має об’єкт «Надпис» ?
  3. Що таке накреслення? Яким воно буває?
  4. Що таке шрифт?
IХ. Домашнє завдання

Немає коментарів: