четвер, 31 січня 2019 р.

5 клас

01.02.2019 Інструктаж з БЖД. Однорівневі списки.
Цілі:
  • навчальна: познайомити з однорівневими списками та особливостями їх побудови;
  • розвивальна розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Microsoft Office Word

Хід уроку
І. Організаційний етап
  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань
  • Повторення раніше вивченого матеріалу 
  1. Що таке список?
  2. Де списки ви зустрічали в своєму житті?
  3. Які відомі вам типи списків?
IV. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
V. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
  • Практичне завдання
  Введення, редагування та форматування символів і абзаців. Однорівневі списки. Практичне завдання.
Завдання. Створіть текстовий документ за зразком. 1) Запустіть текстовий процесор і створіть новий документ. 2) Уведіть поданий текст, здійсніть редагування та форматування за зразком і заданними значеннями: -заголовок: шрифт Arial, розмір 14, накреслення напівжирне. - основний текст: шрифт Arial, розмір 12, накреслення звичайне. Зробіть висновок чи створили ви текстовий документ за зразком. Завантажити текст практичного завдання у форматі docx: https://drive.google.com/open?id=1HVX...
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VI. Підведення підсумків уроку
  • Бесіда за питаннями 
  1. Опишіть, як створити список.
  2. Які види списків вам відомі?
  3. Як ви справитесь з завданням коли потрібно список будувати не по порядку?
  4. Що таке табуляція?
VIІ. Домашнє завдання
Опрацювати вивчений матеріал. Скласти план-список дій на день використовуючи нумерацію та маркування.

Немає коментарів: