середа, 30 січня 2019 р.

4 клас

Інструктаж з БЖД. Сучасні пристрої для співпраці.
Мета:
  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити розрізняти поняття online та offline, а також використовувати сервіси для обміну даними;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Chrome

Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу
  1. Що таке реєстрація?
  2. Що таке нік? Який можливий Ваш нік в мережі?
Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

III. Мотивація навчальної діяльності
Учитель. Сьогодні ми навчимось ділитись файлами в мережі з друзями

IV. Вивчення нового матеріалу
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
Online з англійської “on line” – на лінії – приєднаний до Інтернету, такий, що відбувається у Інтернеті, у віртуальному просторі.
Антонім – офлайн – такий, що відбувається поза мережею, у реальному житті.

V. Фізкультхвилинка
А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попробуємо повторити всі ці дії які будуть нам демонструвати герої на екрані (відео фізкультхвилинка)

VI. Усвідомлення набутих знань
VII. Формування вмінь та навичок

Практичне завдання
Разом з вчителем пробуємо поділитись з файлом «Робочий стіл – Друзям» з однокласниками.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
вправа 

VIII. Підбиття підсумків уроку
  1. Що означає поняття онлайн?
  2. Назвіть антонім та його значення слова онлайн?
  3. Які сайти допомагають обмінюватись інформацією?
  4. Чи існують прототипи сайтів у вигляді додатків для смартфонів?
IХ. Домашнє завдання
урок зроблено за допомогою сайтів 

Немає коментарів: