План дій. Поняття
алгоритму. Алгоритми і виконавці. Складання алгоритмів для виконавців.
Мета:
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Актуалізація опорних знань
Повторення раніше вивченого матеріалу
- навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити будувати алгоритмічні структури;
- розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
- виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Хід уроку
I. Організаційний етап
II. Актуалізація опорних знань
Повторення раніше вивченого матеріалу
1. Визнач, яке речення є спонукальним, яке -розповідним, а яке - питальним.
а) Ось і настали перші морозні дні.б) Чи тепло тобі, дівчинко?в) Бігом додому!
Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі
III. Мотивація навчальної діяльності
Учитель. На сьогоднішньому уроці ми будемо вчитися командувати і складати плани дій до різних ситуацій.
IV. Вивчення нового матеріалу
Послідовність команд, що дає змогу розв'язати певну задачу, називається алгоритмом.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
V. Фізкультхвилинка
VI. Усвідомлення набутих знань
Отже, ми трішечки розім’ялись і прийшов час свідомо та наполегливо попрацювати.
VII. Формування вмінь та навичок
Практичне завдання
Склади алгоритм приготування бутерброда із сиром.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VIII. Підбиття підсумків уроку
IХ. Домашнє завдання
III. Мотивація навчальної діяльності
Учитель. На сьогоднішньому уроці ми будемо вчитися командувати і складати плани дій до різних ситуацій.
IV. Вивчення нового матеріалу
Послідовність команд, що дає змогу розв'язати певну задачу, називається алгоритмом.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
V. Фізкультхвилинка
VI. Усвідомлення набутих знань
Отже, ми трішечки розім’ялись і прийшов час свідомо та наполегливо попрацювати.
VII. Формування вмінь та навичок
Практичне завдання
Склади алгоритм приготування бутерброда із сиром.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VIII. Підбиття підсумків уроку
- Що таке алгоритм?
- Чи важливий порядок запису команд в алгоритмі?
- Де помилка в алгоритмі?
- Встав ключ у замок.
- Поверни.
- Відкрий двері.
- Зайди до квартири.
- Закрий двері.
- Поклади ключі на полицю.
IХ. Домашнє завдання
Немає коментарів:
Дописати коментар