середа, 12 вересня 2018 р.

3 клас інформатика

Інструктаж з БЖД. Поняття про мережі. Поняття про мережу Інтернет. Складові вікна програми-браузера.



Поняття про мережі. Поняття про мережу Інтернет. Складові вікна програми-браузера.
Цілі:
  • навчальна: формувати уявлення про комп’ютерну мережу, її переваги; формувати уявлення про Інтернет, розглянути складові вікна програми-браузера;
  • розвивальна: розвивати увагу, пам’ять, словниковий запас, логічне мислення; формувати вміння робити висновки;
  • виховна: виховувати інтерес до інформатики; формувати вміння слухати співрозмовника; виховувати повагу до думки інших.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: операційна система, локальна мережа, GCompris, браузер, підключення до мережі Internet/
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Мотивацій навчальної діяльності
IІІ. Засвоєння нових знань
Розповідь учителя
— Насправді все дуже просто. Усі комп’ютери в нашому кабінеті поєднані між собою за допомогою спеціальних дротів у комп’ютерну мережу.
Вона обмежена територією нашого кабінету, тому це буде локальна мережа. Об’єднати комп’ютери можна не лише за допомогою дротів, а й за допомогою телефонної лінії, радіо- або супутникового зв’язку.
ІV. Фізкультхвилинка

Станем струнко! Руки в боки!
Пострибаєм, як сороки,
Як сороки-білобоки,
Стрибу-стрибу, скоки-скоки!
Пані горді і неквапні,
По болоту ходять чаплі,
А над ними комарі
Політали угорі.
Жабенята пострибали:
Ква-ква-ква, ква-ква-ква! —
Щоб спочила голова.
V. Формування вмінь і навичок
Робота за комп’ютером
  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
  2. Інструктаж учителя.
  3. Практична робота за комп’ютерами:
  4. Вправи для очей.
VІ. Підсумок уроку

Немає коментарів: