неділя, 13 березня 2016 р.

8 клас США, англійська мова


Usa - Америка from Mr Intenglish



Підтема: Сполучені Штати Америки.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.
Ознайомити учнів із новою лексикою та закріпити її вживання в усному мовленні.Тренувати учнів у читанні.Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.Практикувати учнів у вживанні речень пасивного стану.Виховувати інтерес до життя людей в інших країнах.
О бладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах (НО1), (НО2), карта Сполучених Штатів Америки.
ХІД УРОКУ
І. Підготовка ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: -     Hello everybody! I hope you are very well. You can see a map of the USA on the board and many beautiful pictures (video file). They are not new for you. For some time we have been learning many interesting things about the USA. You’ve got to know that the USA is the richest and highly developed country in the world. It stretches from coast to coast. Today we’re going to concentrate on the different interesting facts about the USA. At today’s lesson we are going to sum – up the results of our work during our trip.
T: It’s so nice to see you today. How are you?
Ps: We are fine, thank you.
Check on Homework
3. Перевірка домашнього завдання.
Двоє-троє учнів уголос читають написані за завданням вправи міні-твори. Ще два-
три зошити учитель вибірково бере на перевірку.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
T: Boys and girls, first of all, we shall review our vocabulary. Listen and complete the sentences.
  1. The official name of the country is ….
  2. The capital of America is …
  3. America was discovered by ….
  4. The Native Americans were ….
  5. American money is …
  6. In America the official language is …
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 127).
1) Етап підготовки до читання. а) Впр. 1 (с. 126).
Перед початком роботи з текстом учитель пропонує одному з учнів уголос прочитати текст впр. 1 та поради, подані у таблиці на с. 126 підручника. Учень читає, учитель пояснює, якщо необхідно.
б) Ознайомлення з новою лексикою.
Учитель пропонує одному з учнів прочитати слова, подані у рамці на с. 126 підручника. Учень вголос читає, решта за допомогою пояснень вчителя перекладають слова рідною мовою. Потім ще двоє-троє учнів читають ці слова перед класом. Учитель слідкує за правильністю вимови слів.
2) Етап читання.
Учні вголос ланцюжком читають текст вправи по два-три речення та перекладають текст рідною мовою. Учитель, якщо необхідно, допомагає та слідкує за правильністю вимови слів. По закінченні читання учні ланцюжком вголос визначають заголовки до абзаців тексту.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Впр. 2b (с. 129).
Учні по черзі виходять до дошки та на карті знаходять і показують географічні об’єкти, зазначені в тексті вправи. Учитель контролює правильність виконання завдання.
Group work.
Divide the names of the sights into three groups: the sights of London, the sights of Kyiv and the sights of Washington, D.C.
HO2
The Capitol, the Tower, the Golden Gates, the Statue of Freedom, Nelson’s Column, Kyiv-Pecherska Lavra, the Buckingham Palace, the White House, Kheshchatik, Big Ben, Mariyinsky Palace, the Lincoln Memorial,
 St. Paul’s Cathedral, St. Sophia’s Cathedral, the Washington Monument
3. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 7 (с. 130).
4. Тренування у вживанні речень пасивного стану.
Т: Change the sentences into the Passive.
HO3:
The Pacific Ocean washes the USA in the east.
Many years ago the river separated the village from the forest.
They have published the article in the local newspaper.
They will buy tickets to the theatre tomorrow.
They have already finished the project.
He wrote the letter two days ago.
The postman regularly delivers the letters.
They will prepare the report tomorrow.
НО 4 
I.                Заключна частина
-          Let’s sum up the results of our trip. Our game is over. The final score is … in favour of the team.
 What have we done at the lesson? Did you like this lesson? Have you found new information?
Your marks are..
Thank you very much for our cooperation. I hope that our lesson will help you in future and you will visit the USA. Maybe, our dreams come true one day. 
II.                ДЗ

-          Our lesson comes to the end and your home assignment will be to prepare the report about the famous sights of the USA.