Розвиток навичок читання
Мета.
Повторити лексику теми. Удосконалювати техніку читання. Прищеплювати любов до
читання.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
T: Hello, children! Nice to see you!
Ps: Nice to see you too!
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to read and discuss the story «City
Grandmother, Country Grandmother».
Checking Homework 3. Перевірка домашнього завдання.
Учитель збирає робочі зошити на перевірку.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу
Рольова гра.
Учитель роздає картки. Учні в парах складають діалоги, а потім
інсценують їх. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
You are planning a visit to your home city (town, village) for
your friends from Great Britain. You are giving advice on what to see and
visit. Make up a dialogue.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Reading Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 161).
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
а) Впр. 1 (c. 160).
Учні розглядають малюнки й обговорюють подані запитання.
б) Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
T: Look at the text of exercise 2 on page 161. What is its title?
Who are the characters of the story? What do you think the text is about?
2) Reading. Етап читання.
Учні самостійно читають текст.
3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Впр. 3 (c. 162).
Учні доповнюють речення відповідно до тексту впр. 2, потім по
черзі читають їх.
б) Впр. 4 (c. 162).
Учні по черзі читають речення, визначаючи, які іменники заміщують
виділені займенники.
в) Впр. 5 (c. 162).
Учні самостійно виконують завдання, потім читають слова, які вони
записали.
г) Впр. 6 (c. 163).
Учні по черзі читають речення, заповнюючи пропуски поданими
словами.
д) Впр. 7 (c. 163).
Учні самостійно виконують завдання, потім по черзі читають
запитання, які вони записали.
Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
1) Project Work «Around Cities and Villages in Ukraine» (с. 163).
2) Підготуватися до контрольної роботи: повторити
лексико-граматичний матеріал теми.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
T: What story did we read and discuss today?
What moment in the story did you like most?